SVATBY

Svěřte svůj velký den do našich rukou. Kromě svatební hostiny s obsluhou, rautu dle individuálních představ poskytneme reprezentativní prostory i potřebné aranžmá…

OSLAVY

Pro Vaše významné výročí, setkání či narozeninové oslavy si můžete pronajmout prostory naší restaurace či další dostupné části resortu. Oslovte nás s Vaší představou akce a zkusíme Vám vyhovět k Vaší plné spokojenosti.

PRACOVNÍ KONFERENCE A ŠKOLENÍ

Pro firemní teambuilding, konferenci či školení zaměstnanců si můžete pronajmout prostory našeho resortu. Kromě pronájmu prostorů, také můžeme poskytnout potřebné vybavení (plátno, dataprojektor, atd.).

KONCERTY / VYSTOUPENÍ

Kryté pódium s hledištěm je ideálním místem pro setkání s kulturou. Využitelné je pro tvrdší rockový nářez či jinou jemnější muziku. Vhodné je rovněž pro různá vystoupení či jedinečné soukromé akce. V sezóně je možné noční promítání.

SPORTOVNÍ ZÁPASY

Venkovní multifunkční hřiště s umělým povrchem může kromě individuálních objednávek sloužit k organizaci sportovních turnajů či kolektivních tréninků. Hřiště má noční osvětlení a lze zajistit i zapůjčení sportovního vybavení.

TIPY NA VÝLETY

Chcete čas strávený u nás využít i k poznání okolí? Rádi Vám poradíme, kam na výlet. Stačí jen kliknout na odkaz výše.