VENKOVNÍ PLAVECKÝ BAZÉN

Nerezový venkovní bazén s odděleným dětským brouzdalištěm a vodními atrakcemi. Návštěvníci ocení především vestavěné masážní lavice, lehátka, ale i dnovou perličku, chrlič a dělo. Bazén disponuje také třemi plaveckými dráhami o délce 25 metrů dle evropských měřítek. Otevřeno je od června do září dle klimatických a povětrnostních podmínek. Více informací zde.

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

Myslíme také na sportovní nadšence. Venkovní multifunkční hřiště s umělým povrchem o rozloze 30 x 21m umožňuje široké využití pro zájemce o kolektivní sportovní aktivity. Hřiště je vhodné především pro tenis, volejbal, nohejbal a jiné. Možnost zapůjčení raket a tenisových míčků.

RYBÁŘSKÁ BAŠTA

Stylový rybník, lemován dřevěnou krytou terasou bašty a lávkami nad vodní plochou, nabízí příjemnou procházku a podívanou. Pro romantické duše je možno připravit exkluzivní večeři pro dva či více osob při západu slunce či pod hvězdnou oblohou…

AMFITEÁTR

Venkovní amfiteátr s krytým pódiem, taneční plochou a hledištěm pro diváky. Tyto prostory jsou rovněž vhodné k pořádání soukromých společenských akcí s hudební produkcí. Nebo přijďte posedět do naší´zahradní restaurace odkud budete mít zároveň výhled i na pódium.