VENKOVNÍ PLAVECKÝ BAZÉN

Nerezový venkovní bazén s odděleným dětským brouzdalištěmvodními atrakcemi. Návštěvníci ocení především vestavěné masážní lavice, lehátka, ale i dnovou perličku, chrličdělo. Bazén disponuje také třemi plaveckými dráhami o délce 25 metrů dle evropských měřítek. Otevřeno je od června do září dle klimatických a povětrnostních podmínek. Více informací zde.

MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ

Myslíme také na sportovní nadšence. Venkovní multifunkční hřiště s umělým povrchem o rozloze 30 x 21m umožňuje široké využití pro zájemce o kolektivní sportovní aktivity. Hřiště je vhodné především pro tenis, volejbal, nohejbal a jiné. Možnost zapůjčení raket a tenisových míčků.

RYBÁŘSKÁ BAŠTA

Stylový rybník, lemován dřevěnou krytou terasou bašty a lávkami nad vodní plochou, nabízí příjemný zážitek nejen pro nezkušené, ale i zaryté rybáře. Možnost sezónního rekreačního lovu ryb na udici. Pro romantické duše je možno připravit exkluzivní večeři pro dva či více osob při západu slunce či pod hvězdnou oblohou…

AMFITEÁTR

Venkovní amfiteátr s krytým pódiem, taneční plochouhledištěm pro diváky. Tyto prostory jsou rovněž vhodné k pořádání soukromých společenských akcíhudební produkcí. Nebo přijďte posedět do naší´zahradní restaurace odkud budete mít zároveň výhled i na pódium.